Blog

SuperKodéři blogují o superkodérštině.

Transitions - koření moderního webu

V tomto článku bych nechtěl popisovat, co jsou transitions, a vysvětlovat základní věci, jako je syntaxe zápisu. Spíš se chci zaměřit na to, že jejich používání není žádná složitá věda a i jednoduché transitions dokáží okořenit kterýkoli web.

Jak nám kluci z angular.cz udělali školení

Jaký byl první český WordCamp?

Ohlédnutí za prvním českým WordCampem.

Startup - SuperKufr.cz

Všichni mají rádi startupy. Všichni chtějí dělat startupy. A včera si řekli Start i SuperKodéři!

Samouk amatér vs. SuperKodér

Jak moc velký je rozdíl mezi člověkem, který se učil kódovat sám a člověkem, který se kódováním živí a má mnohaletou praxi? Býval jsem samouk, ale nedávno jsem přešel na druhý břeh. Nyní mám ve svém okolí opravdové profíky, a tak skvěle dokážu porovnat hlavní rozdíly mezi samoukem a SuperKodérem.

Google maps – ve vlastním kabátě

Už se vám stalo, že jste na nějakém webu narazili na Google mapu (dále jen Gmapa), která nevypadala úplně jako Gmapa a nebo jste ani nepoznali, že by se jednalo o Gmapu? A říkali jste si jak to sakra udělali, že vypadá úplně jinak? V tomto článku si povíme jak na to a možná vás překvapí, že to není žádná věda...

Seriál Wordpress prakticky: lokální vývojové prostředí a instalace Wordpressu

Úvodní díl seriálu máme za sebou a dnes si konečně ukážeme něco praktického. Konkrétně nastavení vývojového prostředí na lokálním počítaci, rychlou instalaci WP a také si vytvoříme první verzi šablony, kterou budeme v rámci seriálu vyvýjet. Tak jdeme na to.

Kodérský advetní kalendář

Připravili jsme pro vás, kodérský Adventní kalendář s krátkými kodérskými tipy.

Seriál Wordpress prakticky: úvod do seriálu a představení Wordpressu

1. díl seriálu o nejpopulárnějším CMS na světě

Jak vytvářet sprite obrázky - ruční způsob

V tomto článku je popsán, podle nás, nejjednodušší způsob, jak ručně vytvářet sprite obrázky. Víme, že to není žádná novinka, ale určitě to pár začínajícím kodérům pomůže. V některém dalším článku vám ukážeme jak používat automatický generátor sprite obrázků.

Výstupní checklist šablon

Abychom se vám hned v prvním ostrém příspěvku zavděčili, ukážeme vám čím naše šablony procházejí před odesláním klientovi. Jsou to tipy co je dobré zkontrolovat před odevzdáním klientovi.

Jak se zbavit placeholderu při focusu

Také vám v některých případech vadí, že po focusu do inputu/textarey nezmizí placeholder?

Cože SuperKodéři mají konečně blog?

Ano, je to tak! Za dva roky existence SuperKodérů, jsme nasbírali desítky témat pro různé články, které nikdy nebyly uveřejněny a skončili na tom, že nemáme blog. Tyto témata jsme si však napsali do svých poznámek a minulý týden je dali na papír a řekli jsem si, že stojí za to je zveřejnit.

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu