O nás

Jsme profesionálové, kteří mají rádi svou práci. Poskytujeme klientům prvotřídní služby v kódování HTML šablon, programování JavaScriptů, tvorby e-mailových šablon a v neposlední řadě poradeství v těchto oblastech.

Proč si nás vybrat?

 • Vysoká péče o zákazníka

  Tu zaručujeme naší klientskou sekcí.
 • Dlouholeté zkušenosti

  Ačkoliv jsme ve webdesignerské brandži novým subjektem, můžeme nabídnout bohaté zkušenosti v oboru. Každý SuperKodér má praxi v oboru více než 4 roky.
 • Rychlá a kvalitní práce

  Některé typy zakázek dodáváme již do 24 hodin, a to při zachování vysoké kvality.
 • Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci

  Až 90 % klientů s námi spolupracuje na více než jedné zakázce.
 • Držíme termíny

  Práci odevzdáváme nejpozději ve stanovený termín.
 • Loajalita

  Neprozrazujeme citlivé údaje a know-how třetím stranám, a to i bez podpisu smlouvy o mlčelnivosti.

Klientská sekce

Klientská sekcePro zajištění našich vysoce kvalitních služeb využíváme vlastní klientskou sekci. Přístupy obdržíte prostřednictvím první objednávky nebo pomocí kontaktního formuláře. Díky našemu systému budete mít kompletní přehled o všech zadaných zakázkách a u právě probíhajících aktuální informace o jejich stavu. Samozřejmostí je editovatelný profil, kde můžete měnit vaše osobní a fakturační údaje.

Proč právě název SuperKodéři?

Přezdívka (název) vznikla již ve firmě PeckaDesign. Tento titul jsme používali z recese, vždy v případě, když se nám něco povedlo. Tento pojem pro všechny tak zevšedněl, že jsme se po něm rozhodli pojmenovat naši firmu.

SuperKodéři

br

SuperProgramátor & SuperManažer

Tomáš Hejč alias TaC

Tomáš má dlouholeté zkušenosti v oblasti vedení týmu, komunikace s klienty, programování a kódování webů. V našem týmu se stará o chod projektů, působí jako hlavní osoba v komunikaci zakázek, napojuje naše superšablony na Wordpress, Drupal apod.

Člověk ovládající 90% programů klávesnicí s odporem k myši v současné době bojuje s přechodem na Mac OS. Práce je pro něj současně také zábavou.

Celý život hraje aktivně fotbal, lyžuje a vůbec má rád sport. A je rád, když porazí Michala v badmintonu :-)

Najdete mě na
tomas.hejc@superkoderi.cz Twitter LinkedIn SuperKodéři.cz Brno

hr

SuperKodér

Tomáš Krejčí alias tom.krej

Tomáš je kreativní člověk s pohotovými nápady. Z webových technologií ho nejvíce zaujalo HTML kódování, kterému se věnuje již 5 let. Zajímá ho sémantika, přístupnost a použitelnost. Nové informace rád diskutuje a závěry využívá ve svých šablonách.

Tomáš není jenom "ajťák", aktivně se věnuje hokeji a fotbalu. Má rád kvalitní hudbu, zajímavé filmy a dobré jídlo. Mezi přáteli je velmi zábavný a vždy je ze všech nejvíc slyšet :)

Najdete mě na
tomas.krejci@superkoderi.cz Twitter Kippt LastFM LinkedIn SuperKodéři.cz Brno

br

SuperKodér - JavaScript Guru

Michal Matuška alias fireball_

Michal se kódování HTML šablon věnuje od roku 2006. Postupem času ke kódování přidával JavaScriptové pluginy, se kterými stejně nikdy nebyl spokojený, a proto si většinu pluginů napíše sám.

Ve volném čase rád hraje floorball, pokud najde soupeře tak i badminton nebo s kamarády zajde na pivo.

Najdete mě na
michal.matuska@superkoderi.cz Twitter Kippt LastFM LinkedIn SuperKodéři.cz Brno

br

SuperKodér - WordPress Master

Michal Pelech

Michal je zkušený HTML kodér specializující se na WordPress šablony. Michal dříve pracoval jako freelancer se spoustou úspěšně dokončených projektů.

Michal je spolehlivý zodpovědný flegmatik se smyslem pro humor. Má rád dobrou hudbu a filmy. Ve volném čase rád hraje nohejbal, kde je skoro neporazitelný. Zajímá se o silniční motorky, ke kterým vytvořil vlastní zpravodajský portál silnicnimotorky.cz.

Najdete mě na
michal.pelech@superkoderi.cz Twitter Kippt LinkedIn SuperKodéři.cz Brno

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu