Slušímito.cz

Ve spolupráci s brněnskou internetovou agenturou PeckaDesign, s. r. o. jsme vytvořili nevšední internetový obchod. Podívejte se, jak může být výběr oblečení zábavný.
Naším úkolem na tomto projektu byla kompletní realizace tzv. "zkušební kabinky". Javascriptem a AJAXem prošpikovaná aplikace, díky které můžete zkoušet a kombinovat oblečení přímo na figuríně.
Pokud máte v plánu realizovat projekt postavený na prožitku uživatele, vyžadující tyto pokročilé techniky a hledáte frontend developera, našli jste nás správně. Kontaktujte nás a využijte naše zkušenosti pro váš budoucí úspěšný projekt.

Web

Podrobné informace o projektu Slušímito.cz

JavaScript šitý na míru:
AJAX controler, Observer, Carousel, Tabs
Typ zakázky:
Aplikace, E-shop
Klient:
PeckaDesign, s.r.o.
Počet dní na vytvoření šablony:
12
Rok realizace:
2011
Využité služby:
Programování Javascriptů, (x)HTML kódování šablon

Staňte se naší referencí

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu