HTML kódování šablon (PSD do HTML)

Vytváříme výjimečně kvalitní šablony. Protože dodržujeme pravidla přístupnosti, díky kterým zpřístupníme web i hendikepovaným uživatelům. Dále taktéž proto, že naše šablony jsou vždy W3C validní, sémantické a optimalizované pro vyhledávače. Samozřejmostí je shodné zobrazení v internetových prohlížečích Internet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome 9+, Safari 4+, Opera 10.5+. K šablonám standardně dodáváme tiskový styl.

V převodu PSD do HTML jsme opravdovými odborníky

Každá naše nakódovaná šablona obsahuje

Optimalizace rychlosti

Šablony připravujeme s ohledem na co nejrychlejší načítání v prohlížeči. Připravujeme optimalizované CSS selectory, obrázkové sprity a radíme jak zrychlit stránky po implementaci na CMS apod.

Tiskový styl

Vytváříme speciální kaskádové styly pro odstranění zbytečných prvků z tisku, a to k dosažení co nejmenšího počtu tisknutých stránek a především vytištění toho nejdůležitějšího.

Shodné zobrazení v moderních prohlížečích

Firefox 3+ , Chrome 9+ , Safari 4+ , Opera 10.5+ , Internet Explorer 7+

Optimalizace pro vyhledavače

Při převodu grafiky do HTML dbáme na on-page SEO optimalizaci.

Dodržení pravidel přístupnosti

Myslíme i na nějakým způsobem hendikepované uživatele, pro které je web neodmyslitelnou součástí života. Tato cílová skupina může být, díky nám, vaše konkurenční výhoda.

Vlastní fonty

Ve vašich grafických návrzích jsou většinou nestandardní fonty, které pro nás nejsou žádnou překážkou.

Uhlazení grafiky

Naše šablony se vám budou vždy více líbit než grafické návrhy. Proč? Protože eliminujeme grafické nerovnosti. Z grafikových 11px či 9px uděláme 10px apod. Tyto grafické nepřesnosti se sice na první pohled nepoznají, avšak celek po takové úpravě působí daleko lepším dojmem.

Sémantický kód (bez microformátů)

Víme, že většina prvků na stránce má svůj sémantický význam a my jim ho dáme.

Rozcestník HTML šablon

Drobnost navíc, kterou ocení každý, kdo bude dále pracovat s šablonami.

Nadstandardní (příplatkové) služby

IE6 optimalizace

Překvapením pro vás může být, že optimalizaci pro IE6 máme jako nadstandardní službu. To zejména proto, že její procentuální zastoupení stále klesá.

Optimalizace pro mobilní zařízení

Iphone, Ipad, Android,...

Microformáty

Strojově čitelné informace zlepšující sémantiku a zkrášlující výsledky vyhledávání Googlu.

Reference Objednat službu

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu