Kódování newsletterů a e-mailů

Oprostěte se od standardních textových e-mailů a začněte používat HTML e-maily, které jsou dnes nezbytnou součástí kvalitní webové prezentace. Při kódování šablon HTML e-mailů určitě narazíte na mnoho rozdílů mezi e-mailovými klienty, kterým my umíme předejít.

Optimalizace e-mailů

Standardně optimalizujeme pro aktuální verze programů Thumderbird a Outlook, dále pro webové klienty Gmail, Seznam a Centrum. Dle přání zákazníka optimalizujeme i pro jiné e-mailové klienty.

Šablony pro newsletterové kampaně

Newsletterové šablony připravujeme také pro e-mailové kampaně spravované ať už vašim vlastním CMS nebo specializovanými nástroji jakými jsou MailChimp.com nebo Campaingmonitor.com.

Reference Objednat službu

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu