Naši klienti

Vyjádření našich klientů

 • SuperKodéři

  Se SuperKodéry je pro nás radost spolupracovat. Nejdůležitější je pro nás to, že se můžeme spolehnout na kvalitu práce, dodržení termínů, přístup k projektům i komunikaci.

  Libor Šimon, SYMBIO Digital, s.r.o.

 • SuperKodéři

  Superkodéři. Jak jsme vlastně mohli fungovat bez nich? Jejich tým odvadí superprecizní práci, má cit pro design i porozumění pro požadavky klientů. Tomu říkám superkombinace!

  Martin Marušinec, Touch Branding

 • SuperKodéři

  Superkodery rozhodně nedoporučuji. Poté, co jsem s nimi spolupracoval, se mi nedaří sehnat jiného kodera. Zvykl jsem si na splněné termíny a kvalitu, kterou nemusím kontrolovat.

  Jan Řezáč, JP Consult s.r.o.

 • SuperKodéři

  Spolupracujeme se Superkodéry rádi, protože je práce baví. A to je nejvíc!

  Záviš Pexidr, POSPOLU

 • SuperKodéři

  Superkodéři dávají život naší webové grafice, vždy tak jak potřebujeme a jak si přeje náš zákazník. Nepoužíváme pro naše weby superlativy, ale superkodéry, protože jejich práce je kvalitou sama o sobě. Děkujeme.

  Ing. Lukáš Joch, DOČKAL DESIGN s.r.o.

 • SuperKodéři

  Úzká spolupráce s týmem SuperKodérů je jedním z klíčových procesů našeho podnikání. Jejich profesionalita a invence v tvorbě kódu posune naši práci vždy o kousek dále.

  Jakub Kadeřábek, Synergio Group s.r.o.

 • SuperKodéři

  Se SuperKodéry spolupracujeme již delší dobu. Důvěra postupně vznikla díky jejich profesionálnímu přístupu, hlubokým znalostem a zkušenostem. Jejich nápady vždy něčím obohatily a zlepšily náš projekt. Děkujeme!

  Jan Kopic, Govia, s.r.o.

 • SuperKodéři

  Jsem rád, že jsme navázali dlouhodobou spolupráci se SuperKodéry, jelikož šablony nakódovali vždy rychle a profesionálně. Kluci děkujeme za dobrou spolupráci a tešíme se na další společné zakázky!

  Michal Grůza, ACTIVEMEDIA s.r.o.

 • SuperKodéři

  SuperKodéry jsme vybrali po předchozích kladných ohlasech od našich obchodních partnerů. Překvapila nás profesionalita a kvalita odvedené práce. S jejich službami jsme tedy maximálně spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

  Ing. Alexis Papadopulos, nalede.cz s.r.o.

 • SuperKodéři

  Amazing team of excellent coders. The quality of their work to me aback. And I am hardened webdesigner. Excellent work! Keep it up. I look forward to further cooperation.

  Patrik Šíma, WrongWare Ltd.

Staňte se naším spokojeným klientem

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu