Naši klienti

Vyjádření našich klientů

 • SuperKodéři

  Se SuperKodéry je pro nás radost spolupracovat. Nejdůležitější je pro nás to, že se můžeme spolehnout na kvalitu práce, dodržení termínů, přístup k projektům i komunikaci.

  Libor Šimon, SYMBIO Digital, s.r.o.

 • SuperKodéři

  Superkodéři. Jak jsme vlastně mohli fungovat bez nich? Jejich tým odvadí superprecizní práci, má cit pro design i porozumění pro požadavky klientů. Tomu říkám superkombinace!

  Martin Marušinec, Touch Branding

 • SuperKodéři

  Superkodery rozhodně nedoporučuji. Poté, co jsem s nimi spolupracoval, se mi nedaří sehnat jiného kodera. Zvykl jsem si na splněné termíny a kvalitu, kterou nemusím kontrolovat.

  Jan Řezáč, JP Consult s.r.o.

 • SuperKodéři

  Spolupracujeme se Superkodéry rádi, protože je práce baví. A to je nejvíc!

  Záviš Pexidr, POSPOLU

 • SuperKodéři

  Superkodéři dávají život naší webové grafice, vždy tak jak potřebujeme a jak si přeje náš zákazník. Nepoužíváme pro naše weby superlativy, ale superkodéry, protože jejich práce je kvalitou sama o sobě. Děkujeme.

  Ing. Lukáš Joch, DOČKAL DESIGN s.r.o.

 • SuperKodéři

  Úzká spolupráce s týmem SuperKodérů je jedním z klíčových procesů našeho podnikání. Jejich profesionalita a invence v tvorbě kódu posune naši práci vždy o kousek dále.

  Jakub Kadeřábek, Synergio Group s.r.o.

 • SuperKodéři

  Se SuperKodéry spolupracujeme již delší dobu. Důvěra postupně vznikla díky jejich profesionálnímu přístupu, hlubokým znalostem a zkušenostem. Jejich nápady vždy něčím obohatily a zlepšily náš projekt. Děkujeme!

  Jan Kopic, Govia, s.r.o.

 • SuperKodéři

  Jsem rád, že jsme navázali dlouhodobou spolupráci se SuperKodéry, jelikož šablony nakódovali vždy rychle a profesionálně. Kluci děkujeme za dobrou spolupráci a tešíme se na další společné zakázky!

  Michal Grůza, ACTIVEMEDIA s.r.o.

 • SuperKodéři

  SuperKodéry jsme vybrali po předchozích kladných ohlasech od našich obchodních partnerů. Překvapila nás profesionalita a kvalita odvedené práce. S jejich službami jsme tedy maximálně spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

  Ing. Alexis Papadopulos, nalede.cz s.r.o.

 • SuperKodéři

  Amazing team of excellent coders. The quality of their work to me aback. And I am hardened webdesigner. Excellent work! Keep it up. I look forward to further cooperation.

  Patrik Šíma, WrongWare Ltd.

Staňte se naším spokojeným klientem

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu