Invia

Při několikaměsíční přípravě nové verze webu nejznámější cestovní agentury jsme mohli zúročit naše letité zkušenosti s kódováním. Projekt se vyvíjel průběžně několik měsíců a přestože jsme neznali všechny grafické podklady dpbředu, dokázali jsme si styl kódování nastavit tak dobře, abychom mohli tímto způsobem efektivně pracovat. Perličkou na této spolupráci bylo vytvoření responsivního webu, přičemž byl web navrhnut pouze v desktop werzi, ostatní prvky jsme přizpůsobovali až při samotném kódování. Výsledkem je kvalitní web, na kterém si můžete pohodlně vybrat svoji dovolenou klidně z pohodlí gauče s tabletem v ruce.

Podrobné informace o projektu Invia


Staňte se naší referencí

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu