Cože?! SuperKodéři mají konečně blog?

Ano, je to tak! Za dva roky existence SuperKodérů, jsme nasbírali desítky témat pro různé články, které nikdy nebyly uveřejněny a skončili na tom, že nemáme blog. Tyto témata jsme si však napsali do svých poznámek a minulý týden je dali na papír a řekli jsem si, že stojí za to je zveřejnit.

Proč chceme začít psát blog?

Jedním z důvodů byl nástup nových kolegů, u kterých jsme zjistili, že nevědí základní či pokročilejší techniky a tím jsme usoudili, že česká kodérská komunita potřebuje pomoci a posunout trošku dál. Další z důvodů je předvedení našich znalostí, čímž i obhájit náš název SuperKodéři. Dále se chceme podělit s vámi o témata, která nás trápí a pokusit se společně najít řešení.

Proč zrovna blog?

Protože jsou témata, která se nám prostě do 140 znaků nevlezou, nacož narážíme u Twitteru delší dobu. A třeba Facebook a podobné služby k tomu prostě nejsou vhodné.

Co zde budeme prezentovat?

Budou to jak začátečnické, tak pokročilé i hardcore techniky CSS a HTML. Určitě to budou ukázky JavaScriptů, většinou postavené na jQuery. Příznivci WordPressu si take přijdou na své. Budeme sem vkládat recenze na užitečné webdeveloprské nástroje. A v neposlední řadě, bychom vám rádi předali užitečné rady, čemu se vyhnout v podnikání.

Věříme, že si každý webdeveloper najde svůj článek.

Jak často budeme blogovat?

No to je otázka do pranice. Věřím, že se zmůžeme minimálně na jeden článek týdně, ale to vám neslíbím. Jeden článek za čtrnáct dní, už by bylo slíbitelnější, ale to vám taky neslíbím :) Domluvme se na tom, že to bude nepravidelné, ale o to budou články více kvalitnější.

Sdílet článek:

Tomáš Krejčí Autor: Tomáš Krejčí
tomas.krejci@superkoderi.cz Twitter Kippt LinkedIn LastFM

Komentáře

 • Avatar

  1. Maxell 01. 11. 2013 v 21:05

  Pár doporučení:

  1. RSS export? :)
  2. Dávejte ke článkům rovnou ukázky :)
  3. Možná by chtělo trochu dořešit kódování, například obrázek v komentáři překrývající text, velikost pozadí v boxech v patičce na HP :)

  Petr

 • Avatar

  2. Tomáš Krejčí - SuperKodér | 02. 11. 2013 v 08:54

  Díky za tvá doporučení, určitě na nich zapracujeme. K bodu 1 a 3: Včera jsme si dali deadline na spuštění blogu a když jsme ve 4 odpoledne zjistili, že nám http://tumblr.com/ nevyhovuje, tak jsme horkou jehlou zplodili blog na našem webu.

  RSS i kódování asap upravíme. Ukázky se budeme snažit přidávat do dalších článků ;)


Využijte formátování Texy!

Evropský fond pro regionální rozvoj CzechStarter Společnost SuperKodéři s.r.o. byla podpořená agenturou CzechInvest v rámci projektu Podpora start-upů, klíčové aktivity CzechStarter, realizované z programu Marketing, prioritní osy č. 2 "Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

SuperKodéři se mění na SUPERKODERS. Už jsme spustili prozatímní jednoduchou stránku, která vám nové Superkodéry představí.

Přejít na nový web Zůstat na současném webu